Zbozi.cz

V administrácii E-shopu je potrebné aktivovať príslušný modul pre konkrétny porovnávač. Následne pre správne nastavenia porovnávača je potrebné sa registrovať u prevádzkovateľa tejto služby. Po aktivácii atómu pre porovnávač sa vygeneruje URL adresa XML súboru. Túto URL adresu zadáte u prevádzkovateľa služby, po prihlásení sa do administrácie porovnávača.

 V administrácii E-shopu je pri porovnávači možné upravovať ďalšie doplnkové infomácie pre porovnávač Zbozi.cz.

Nastavenia porovnávača:

Názvy zboží - Nezaškrtnutím tejto možnosti sa na Zbozi.cz pridajú tovary s ich celým názvom, teda názov tovaru bude obsahovať aj parametre variantov tovaru (napr. tričko Nike biele L). Po zaškrnutí sa do Zbozi.cz prenesú aj varianty tovaru, no názov daného tovaru nebude obsahovať hodnotu parametrov variantu, teda všetky varianty jedného rodiča budú mať rovnaký názov (tričko Nike).

Nastavení dodací doby - V systéme Atomer sa dodacia doba zadáva slovom. Pre Zbozi.cz je však potrebné zadať dodaciu dobu ako číslo. Počet dní znamená, že do uvedeného času sme schopní tovar odoslať zákazníkovi alebo zákazník si ho vie sám vyzdvihnúť. 

(0 dní = skladom, -1 = neznáma, 1-7 dní = do týždňa, 8 a viac = viac ako týždeň).

 

Meranie konverzií - Meranie konverzií ponúka zásadné informácie o efektivite zobrazovania na Zbozi.cz a umožní podrobne sledovať návratnosť investícií. Konverzia je teda cieľ, ktorý chcete merať vo vašom e-shope, najčastejšie je to nákup. Hovoríme, že e-shop dosiahol 100 konverzií = 100 odoslaných objednávok. Na Zbozi.cz poznáme "Základné meranie" a "Pokročilé meranie" konverzii. Pre meranie konverzií je potrebné zadať ID prevádzky, respektíve aj Tajný kľúč obchodu, získané po registrácii na Zbozi.cz.

Viac informácii nájdete na stránkach Zbozi.cz

Nastavenie kategorií pre produktový XML súbor - Umožňuje zobraziť a skryť zoznam kategórií eshopu, ktoré je možné priradiť ku feedom kategórií Zbozi.cz.

 

Do danej kolónky môžete vyplniť názov a cestu do kategórie, ktorú budete posielať v XML feede. Vami vyplnené údaje sa doplnia do tagu <CATEGORYTEXT>.

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Správa atómov...

Prejsť na sekciu Tovar a kategórie...

Prejsť na sekciu Charakteristiky tovarov...

Prejsť na sekciu Parametre variant tovarov...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com