E-nakupovanie.sk

V administrácii E-shopu je potrebné aktivovať prislušný modul pre konkrétny porovnávač. Následne pre správne nastavenia porovnávača je potrebné sa zaregistrovať u prevádzkovateľa tejto služby. Po aktivácii atómu pre porovnávač sa vygeneruje URL adresa XML súboru. Túto URL adresu zadáte u prevádzkovateľa služby, po prihlásení sa do administrácie porovnávača.

 

V administrácii E-shopu u porovnávača je možné upravovať ďaľšie doplnkové infomácie pre porovnávač E-nakupovanie.

 

 

Názvy tovarov - Nezaškrtnutím tejto možnosti sa na E-nakupovanie.sk pridajú tovary s ich celým názvom, teda názov tovaru bude obsahovať aj parametre variantov tovaru (napr. tričko Nike biele L). Po zaškrtnutí sa do E-nakupovanie.sk prenesú aj varianty tovaru, no názov daného tovaru nebude obsahovať hodnotu parametrov variantu, teda všetky varianty jedného rodiča budú mať rovnaký názov (tričko Nike).

Nastavenie dodacej doby - V systéme Atomer sa dodacia doba zadáva slovom. Pre E-nakupovanie je však potrebné zadať dodaciu dobu ako číslo. Toto číslo predstavuje počet hodín. Pre hodnotu skladom zadáme 0 hodín, pre vypredané -1, pre jeden deň 24 a pod.

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Správa atómov...

Prejsť na sekciu Tovar a kategórie...

Prejsť na sekciu Charakteristiky tovarov...

Prejsť na sekciu Parametre variant tovarov...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com