Správa kreditov

Úvod NastaveniaSpráva kreditov

Pomocou modulu „Správa kreditov“ si budeme môcť jednoducho a rýchlo dobiť kredit pre správne fungovanie stránky. K dispozícii je aj prehľad prevádzkových nákladov.

 

Obsah


1. Kúpa kreditu

2. Pohyby kreditu

3. Prevádzkové náklady

1. Kúpa kreditu

Pre kúpu nového kreditu stlačíme tlačidlo „Kúpiť kredit“ v ľavej časti administrácie. Zobrazia sa nám možnosti kúpy kreditu. Máme možnosť si vybrať z niekoľko hodnôt, ktorými si dobijeme svoj kredit, alebo môžeme zadať aj vlastnú hodnotu.  Máme na výber z rôznych foriem úhrad za kredit. Ak máme, môžeme si uplatniť aj bonus. Kúpu nového kreditu potvrdíme stlačením „Uhradiť platbu“. 

 

Pre zobrazenie informácii o účte, na ktorý môžete zaslať peniaze stačí, keď zvolíte, akú sumu si želáte uhradiť, nastavíte možnosť "Prevod na účet" a kliknete na "Pokračovať". Tu sa vám zobrazí sumár transakcie so všetkými potrebnými informáciami.

 

 

 

 

2. Pohyby kreditu

Pre prehľadné zobrazenie pohybov kreditu sme pripravili tabuľku, v ktorej jasne vidíte kedy, za čo a koľko sa z kreditu strhlo.

 

 

Po rozkliknutí konkrétneho dátumu sa Vám zobrazí okno s detailom transakcie.

 

 

 

3. Prevádzkové náklady

Pre prehľadné zobrazenie prevádzkových nákladov sme pripravili tabuľku, v ktorej vidíš prenos dát v MB za daný deň, obsadenosť webového priestoru v MB, počet emailových kont a počet produktov eshopu. Dáta je možné filtrovať podľa dátumu.

 

Pri položkách "počet produktov", "počet e-mailov" a "webový priestor" sa strháva kredit každých 7 dní. Pri prenose dát je to každých 30 dní.

 

Výšku prevádzkových nákladov si môžete vypočítať pomocou kalkulačky, ktorú nájdeš na tejto adrese Malé prevádzkové náklady.
Neplatíš žiadne prevádzkové náklady pokiaľ tvoja stránka neprekročí určitý limit v podobe počtu produktov, počtu e-mailov, počtu prenesených dát a webový priestor. Po prekročení jedného alebo viacerých položiek z týchto limitov sa ti na základe prekročenia limitu vypočítajú prevádzkové náklady. V prípade ak prekročíš tento limit napríklad v dvadsiatom dni, tak ti bude vypočítaná len alikvotná čiastka zostávajúcich dní, v tomto prípade budete platiť len za 10 dní.

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Prihlásenie...

Prejsť na sekciu Fakturačné údaje...

Prejsť na sekciu Faktúry...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com