Superdeal.sk / Odpadnes.sk

Úvod E-shop XML export pre porovnávačeSuperdeal.sk / Odpadnes.sk

V administrácii E-shopu je potrebné aktivovať prislušný modul pre konkrétny porovnávač. Následne pre správne nastavenia porovnávača je potrebné sa registrovať u prevádzkovateľa tejto služby. Po aktivácii atómu pre porovnávač sa vygeneruje URL adresa XML súboru. Túto URL adresu zadáte u prevádzkovateľa služby, po prihlásení sa do administrácie porovnávača.

 

Porovnávač "Superdeal.sk" zmenil názov na "Ceny.odpadnes.sk". Aj naďalej však akceptuje feed vygenerovaný pre Superdeal.sk.

 

 

 

 

Názvy tovarov - Nezaškrtnutím tejto možnosti sa na Superdeal.sk pridajú tovary s ich celým názvom, teda názov tovaru bude obsahovať aj parametre variantov tovaru (napr. tričko Nike biele L). Po zaškrnutí sa do Superdeal.sk prenesú aj varianty tovaru, no názov daného tovaru nebude obsahovať hodnotu parametrov variantu, teda všetky varianty jedného rodiča budú mať rovnaký názov (tričko Nike).

 

Nastavenie dodacej doby - je možné označiť, tovar s akou nastavenou dodacou dobou sa nebude exportovať vo feede pre Superdeal.sk.

 

Nastavenie kategórií pre produktový XML súbor - Umožňuje priradiť kategórie v e-shope ku kategóriám na Superdeal.sk.

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Správa atómov...

Prejsť na sekciu Tovar a kategórie...

Prejsť na sekciu Charakteristiky tovarov...

Prejsť na sekciu Parametre variant tovarov...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2023 © help.atomer.com