Vytvorenie webstránky, e-shopu

Úvod Začíname s AtomeromVytvorenie webstránky, e-shopu

Videonávod na vytvorenie e-shopu

 

Otvor si stránku www.atomer.sk/registracia/. Vyplň budúci názov tvojej stránky (názov si môžeš neskôr zmeniť v administrácii pri prechode do ostrej prevádzky), zadaj tvoju emailovú adresu a heslo. E-mailovú adresu a heslo si zapamätaj, pomocou nich sa budeš prihlasovať do administrácie. Prihlasovacie údaje ti budú doručené aj v potvrdzovacom e-maile.

 

 

Tu si môžeš pre svoj e-shop alebo web stránku vybrať z niekoľkých farebných šablón. Toto nastavenie však môžeš neskôr kedykoľvek zmeniť v administrácii, v časti Nastavenia - Nastavenia a vzhľad.

 

 

 

Vytvorenie stránky potvrdíš stlačením tlačidla "Vytvoriť". Za niekoľko sekúnd budeš mať svoj e-shop alebo webovú stránku vytvorenú.

 

Po dokončení úvodnej registrácie bude tvoja stránka v testovacej prevádzke po dobu 30 dní. Počas tohto obdobia web upravuješ podľa vlastných predstáv a fantázie. Môžeš vkladať tovar, prispôsobiť dizajn a pripraviť stránku na prechod do ostrej prevádzky so všetkými tvojimi úpravami a dátami.

 

V niektorých prípadoch je možné predĺžiť testovaciu dobu z dôvodu dokončenia úprav napr. o ďalších 30 dní. V prípade nutnosti navýšenia časového obdobia, prosím kontaktuj našu technickú podporu.

 

Viac projektov na jednom účte

Ak pri registrovaní nového e-shopu alebo webovej stránky zadáš v registrácii rovnaké prihlasovacie údaje (e-mail a heslo), ako tie, na ktorom už máš zaregistrovaný iný web na Atomeri, budeš mať svoje projekty pod jedným účtom so spoločným kreditom.


V administrácii si môžeš kedykoľvek jednoducho prepínať medzi svojimi projektami pomocou roletovej ponuky. Počet projektov pridaných pod jedným kontom je neobmedzený.


Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Základné informácie...

Prejsť na sekciu Koľko ma bude stáť služba Atomer?...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2023 © help.atomer.com