Externé služby

Úvod ÚvodExterné služby

Radi by sme ti predstavili externé služby, ktoré môžeš využiť pre zvýšenie náštevnosti tvojej stránky. Mnohé z uvedených spoločností využívame aj my a preto ich chceme predstaviť aj našim zákazníkom. Každý si želá stránku s veľkou náštevnosťou alebo zarábajúci e-shop. Externé služby v tejto sekcii ti môžu pomôcť k dosiahnutiu tvojho cieľu.  

 

 

SEO optimalizácia


SEO (search engine optimization) alebo optimalizácia pre vyhľadávače je súbor metód, pomocou ktorých je možné docieliť lepšie umiestnenie v internetových vyhľadávačoch. Existujú firmy, ktoré sa zamieravajú na správne nastavenie SEO a v konečnom dôsledku teda na zvýšenie náštevnosti


http://www.seocentrum.sk/

https://bastadigital.com/

http://www.seolight.cz/

http://www.visibility.sk/

 

PPC kampane


PPC (Pay Per Click) reklamy sú jedným zo spôsobov ako prezentovať svoju stránku. Jedná sa o platenú reklamu, kde inzerant platí len v prípade, kedy sa pomocou tejto reklamy niekto dostal priamo na jeho stránky.


https://bastadigital.com/

http://www.seocentrum.sk/

http://www.seolight.cz/

http://www.visibility.sk/

 

Linkbuilding


Linkbuilding alebo získavanie spätných odkazov je ďalším zo spôsobov ako sa zviditeľniť. Počet spätných odkazov z iných stránok na tvoju ovplyvňuje hodnotenie stránky a zároveň pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania

 

http://www.seocentrum.sk/

 

Marketing na sociálnych sieťach


Kto by dnes nepoznal sociálne siete a ich široké využitie? Sú výborným marketingovým nástrojom, ktorý môže tvoju stránku dostať do pozornosti a tým zvýšiť počet náštev


https://bastadigital.com/

http://www.seocentrum.sk/

 

Copywriting


Copywriting je tvorivé písanie, pri ktorom sa vytvárajú zaujímavé a pútavé texty, ktoré pomáhajú predávať produkty alebo služby. Rovnako sa copywriting využíva pri tvorbe webou a písaní putavých článkov. Aj toto je možnosť ako svoju stránku posunúť vpred.  


http://www.blueinfo.sk/

http://www.seolight.cz/

 

 

Eshop kurzy 


Vytvoriť ziskový e-shop vyžaduje určitú sadu vedomostí a preto začínajúcim e-shopom môže pomocť kurz, aby sa v danej oblasti zorientovali. Rovnako ho však môžu využiť aj majitelia existujúcich e-shopov, ktorý chcú zvýšiť svoje obraty.     

 

http://www.eshopkurz.cz/

 

Predaj obrázkov 


Na každej stránke je dôležité mať aj obrázky okrem samotného textu, či už na spríjemnenie vzhľadu alebo na priblíženie samotného obsahu. Používať obrázky na komerčné účely je možné len niektoré, pretože na vačšinu sa vzťahujú autorské práva. Pokiaľ nemáš k dispozícii obrázky na svoj web, môžeš si ich pohodlne zakúpiť.

 

http://depositphotos.com/

https://stock.adobe.com/

 

Ilustrácie a kreslená grafika


Prvé čo si všimne náštevník tvojej stránky je práve vzhľad. Ako sa vraví pekný obal predáva knihu. :-)

 

http://www.hejkal.com/

 

Reklamné predmety


Ponúkni svojim zákazníkom darček v podobe cukríkov, pier alebo iných reklamných predmetov s Vašim logom.

 

http://cukriky.sk/

http://www.sparks.sk/

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2023 © help.atomer.com