Charakteristiky tovarov

Úvod E-shopCharakteristiky tovarov

Videonávod na pridanie charakteristík k tovarom

 

 

Pomocou modulu „Charakteristiky tovarov“ je možné jednoducho pridávať a editovať charakteristiky tovarov.

 

Charakteristiky tovarov sú akési vlastnosti, zobrazujú sa v detaile tovaru v prehľadnej tabuľke. Slúžia na porovnávanie tovarov.

 

Charakteristika - charakteristiky tovarov svoj význam nájdu napríklad aj pri porovnávaní vlastností výrobkov toho istého typu. Neexistuje ľahší spôsob porovnávania tovarov ako pomocou charakteristík tovarov. Príklad: Pre skupinu tričiek sú charakteristikami Materiál, Pranie, Žehlenie.

 

V ľavej časti modulu "Charakteristiky tovarov" je možné:

 

 

 

1. Pridanie charakteristiky

Charakteristiky tovarov pridáme stlačením tlačidla „Vytvoriť charakteristiku“ . Zobrazí sa editor pridávania charakteristiky. Zadáme názov charakteristiky, mernú jednotku a potvrdíme stlačením „Vytvoriť“. 

 

2. Zoznam charakteristík

Pre zobrazenie zoznamu všetkých charakteristík stlačíme tlačidlo "Zoznam charakteristík . Po stlačení tlačidla sa zobrazí prehľad charakteristík. Následne je možné charakteristiky v tomto prehľade upravovať, pridať do filtra alebo zmazať. Možnosť pridať do filtra sa zobrazuje pre tie charakteristiky, ktoré majú vytvorené viaceré hodnoty. Viac informácii o filtri nájdete na tejto adrese.

 

 

3. Pridanie skupiny charakteristík

Pre pridanie novej skupiny charakteristík tovaru stlačíme tlačidlo „Pridať skupinu charakteristík“. Do prázdneho políčka zadáme názov a potvrdíme stlačením „Enter“ na klávesnici. Pre pridanie charakteristiky do skupiny charakteristík klikneme na konkrétnu skupinu charakteristík a v editore úprav charakteristík tieto už pridané charakteristiky zaradíme do skupiny.

 

 

4. Zoznam skupín charakteristík

 

V ľavej časti modulu "Charakteristiky tovarov" vidíme zoznam vytvorených skupín charakteristík. Po kliknutí na skupinu sa nám zobrazia charakteristiky, ktoré sa v danej skupine nachádzajú. Skupinu charakteristík je možné premenovať stlačením ikony , alebo zmazať stlačením ikony .

 

Príklad zobrazenia skupiny charakteristík:

 

 

K vytvorenej skupine charakteristík je možné pridať ďalšiu charakteristiku stlačením tlačidla "Pridať charakteristiku" .

 

V zobrazenej skupine charakteristík sa ďalej dajú upravovať pridané charakteristiky, alebo vytvárať nové charakteristiky.

 

Charakteristiky sa dajú oddeľovať nadpismi.

 

Príklad editácie skupiny charakteristík:

 

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Správa atómov...

Prejsť na sekciu Tovar a kategórie...

Prejsť na sekciu XML export pre porovnávače...

Prejsť na sekciu E-shop import / synchro...

Prejsť na sekciu Webnode import...

 

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com