Nastavenia a vzhľad

Úvod NastaveniaNastavenia a vzhľad

Pomocou modulu „Nastavenie a vzhľad“ je možné si upravovať nastavenie a vzhľad stránky. 

 

Hlavným cieľom každého e-shopu je predať tovar, ktorý ponúka. Zákazníkov zaujíma hlavne kvalita tovaru ktorý nakupujú, no tiež im záleží aj na prostredí, v ktorom tento tovar nakupujú. Vzhľad eshopu je prvé čo si potencionálny zákazník všimne. Vraví sa, že obal predáva a design e-shopu je jeho obal. Preto je dizajn webu a eshopu veľmi dôležitý. 

 

Hlavným cieľom každej webovej stránky je zase zaujať náštevníka, aby sa vždy rád vrátil pre ďalšie informácie. Prehľadnosť a zaujimavý dizajn, ktorý Atomer ponúka je prvým krokom k stránke, na ktorú tvoji zákaznici vždy radi zavítajú.

 

Neoddeliteľnou súčasťou dizajnu eshopu aj kvalitnej webovej stránky je aj jeho rozvrhnutie. Štruktúra webu a e-shopu je jeden z najdôležitejších faktorov kvalitného dizajnu. Ak je usporiadanie štruktúry jednoduché a logické, je väčšia pravdepodobnosť, že zákazník nakúpi pohodlne a opäť sa vráti.

 

Každý prevádzkovateľ stránky má rovnako k dispozícii aj rôzne nastavenia, pomocou ktorých svoj web pripraví na prevádzku. Na to slúžia nastavenie, kde sa nachádzajú všetky možné nastavenia, ktoré je potrebné pre bezproblémový chod nastaviť.

 

Nastavenia prepojení s výdajnými miestami nájdete na:

Nastavenia prepojenia s porovnávačmi tovarov nájdete v časti XML export pre porovnávače.

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com