E-shop import / synchro

Úvod E-shopE-shop import / synchro

V module "E-shop import / synchro" môžeš vidieť všetky importy od tvojich dodávateľov. V tomto module sa nachádzajú naprogramované importy na mieru, ako aj tebou nakonfigurované importy z univerzálneho importno-synchronizačného modulu. K dispozícii sú teda 3 možnosti:

 1. Manuál
  V tomto prípade vykonáš import samostatne bez našej pomoci. Viac informácií nájdeš v našom manuáli na tejto adrese.
 2. Vykonáme import za teba
  Pošli nám importný súbor do modulu "Technická podpora", súbor prezrieme, či je vhodný na import a ak áno, import vykonáme za teba. Táto služba je sposplatnená.
 3. Import na mieru
  Pokiaľ ti nebudú vyhovovať funkcionality, ktoré poskytuje "Univerzálny importný modul", tak môžu naši programátori vytvoriť import pre teba na mieru. V takomto prípade, nám prosím taktiež pošli importný súbor cez modul "Technická podpora" a budeme ťa kontaktovať s bližšími informáciami.

 

 

Z tejto stránky sa môžeš jednoducho a rýchlo dostať do nastavení jednotlivých importov, prípadne si vytvoriť nový univerzálny import.

 

 • V prípade importu vytvorenom univerzálnym importno-synchronizačným modulom sa po kliknutí na názov importu ocitneš na stránke s konfigurátorom, kde si možeš spustiť import / synchronizáciu, ako aj upraviť konfiguráciu tohto importu.
 • Nastavenia importov na mieru závisia od špecifikácie, podľa ktorej sa import programoval. Môžu obsahovať vzorec pre výpočet predajnej ceny tovaru, manuálne spustenie, vloženie súboru či vloženie obrázkov a pod.

 

 

Ak máš záujem o import na mieru, kontaktujte našu technickú podporu.

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Univerzálny importno-synchronizačný modul...

Prejsť na sekciu Webnode import...

Prejsť na sekciu Webareal import...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com