E-shop

Úvod E-shop

CMS (Content Management System) je skratkou pre "content management system", teda systém na správu obsahu. CMS označujeme softvér, ktorý umožňuje užívateľom nielen spravovať a archivovať obsah, ale aj vytvárať a prezentovať ho. Pomocou tohoto systému sa môžeš o svoj e-shop/stránku starať aj v prípade, že nemáš žiadne skúsenosti s programovaním.
Použiť CMS softvér je teda najjednoduchším riešením pre správu vlastného e-shopu alebo webstránky. Atomer je modulárny online systém, ktorý je vytvorený špeciálne pre potreby užívateľov, ktorí chcú svoje produkty prezentovať na internete, popripade pre tých, ktorý majú záujem o svoju prezentáciu vo forme stránky.

 

Je mozne pridavanie kategórií, tovarov, editovanie objednávok, zákazníkov, nastavovanie zliav, rozposielanie newsletteru, a veľa ďalšieho...

Jedná sa o aplikáciu na správu internetového obchodu, z ktorej databázy čerpá informácie samotná stránka e-shopu. Stránka nemôže fungovať bez systému, a samotný systém by nemal zmysel bez stránky (e-shopu).

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Štatistika predajnosti...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com