Hyperzbozi.cz

V administrácii E-shopu je potrebné aktivovať príslušný modul pre konkrétny porovnávač. Následne pre správne nastavenia porovnávača je potrebné sa registrovať u prevádzkovateľa tejto služby. Po aktivácii atómu pre porovnávač sa vygeneruje URL adresa XML súboru. Túto URL adresu zadáte u prevádzkovateľa služby, po prihlásení sa do administrácie porovnávača.

 V administrácii E-shopu je pri porovnávači možné upravovať ďalšie doplnkové infomácie pre porovnávač Hyperzbozi.cz.

Nastavenia porovnávača:

Názvy zboží - Nezaškrtnutím tejto možnosti sa na Hyperzbozi.cz pridajú tovary s ich celým názvom, teda názov tovaru bude obsahovať aj parametre variantov tovaru (napr. tričko Nike biele L). Po zaškrnutí sa do Hyperzbozi.cz prenesú aj varianty tovaru, no názov daného tovaru nebude obsahovať hodnotu parametrov variantu, teda všetky varianty jedného rodiča budú mať rovnaký názov (tričko Nike).

Produktový XML soubor - Nastavenie dodacej doby - V systéme Atomer sa dodacia doba zadáva slovom. Pre Hyperzbozi.cz je však potrebné zadať dodaciu dobu ako číslo. Dodacia doba musí byť uvedená ako doba od prijatia platby (v prípade dobierky od prijatia  objednávky) do expedície tovaru. Ak je tovar na sklade a v deň objednania ho vyexpedujete, alebo je možné si tovar v tento deň hneď vyzdvihnúť, potom nastavte hodnotu na 0. Pri produktoch, u ktorých nie je známa dodacia doba, hodnotu nevypĺňajte a na Heureka.cz sa potom bude zobrazovať "info v obchode". Produktový XML súbor sa aktualizuje raz za jeden deň.

Aktuální základní XML soubor - Na vygenerovanej adrese nájdete aktuálny XML feed, ktorý nie je starší než dve hodiny.

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Správa atómov...

Prejsť na sekciu Tovar a kategórie...

Prejsť na sekciu Charakteristiky tovarov...

Prejsť na sekciu Parametre variant tovarov...

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com