Mailing list

Úvod ModulyMailing list

Pomocou modulu Mailing listu je možné jednoducho zasielať hromadné emaily, pridávať a editovať zoznam príjemcov, sledovať históriu odoslaných emailov.

Posielanie hromadného e-mailu si môžete vyskúšať bezplatne. Bezplatné posielanie hromadného e-mailu platí v prípade, že posielate hromadný e-mail do 10 e-mailových adries. Ak počet e-mailových adries bude väčší ako 10, zasielanie e-mailov bude spoplatnené nasledovne:

 

1,00 € za 1000 e-mailovových adries.

 

Po odoslaní hromadného e-mailu sa vám zobrazí hláška s informáciou o počte e-mailových adries, na ktoré hromadný e-mail posielate a tiež informácia o výške kreditu, ktorý vám bude z vášho kreditu strhnutý.

 

 

V ľavej časti administrácie modulu "Mailing list" je možné:

1. Odoslanie hromadného emailu

Vyberieme jazyk príjemcu, komu sa email bude posielať, jednoducho pridáme prílohy, zadáme e-mail a meno odosielateľa, predmet emailu, napíšeme správu e-mailu, do ktorej môžeme vložiť automatický text v hranatých zátvorkách, pätu e-mailu a odošleme stlačením tlačidla „Odoslať.“

 

 

2. História odoslaných emailov

V tejto časti sa zobrazuje zoznam / história odoslaných emailov, ktoré boli v minulosti poslané. V časti „Možnosti“ je možné e-mail pripraviť na znovuodoslanie , alebo zmazať

 

3. Zoznam príjemcov / pridať príjemcu

V zozname príjemcov sa nachádzajú príjemcovia hromadných emailov. Takisto je ale možné pridávať príjemcov aj ručne. Pre pridanie nového príjemcu napíšeme údaje o príjemcovi do voľných koloniek v časti „Pridať príjemcu“ a potvrdíme stlačením „Pridať“.

 

Zoznam príjemcov si môžete jednoducho vyexportovať do textového súboru.

 

4. Adresár príjemcov

Adresár príjemcov umožňuje prehľadne si roztriediť adresátov e-mailov do rôznych adresárov.

 

5. Nastavenia

Pomocou nastavení sa upravujú hromadné emaily. V časti „Hlavné“ sa nastavuje e-mail a meno odosielateľa, kedy sa nepotvrdené registrácie majú zmazať a možnosti listovania v príjemcoch a histórií odoslaných e-mailov. Texty šablóniek aktivačného a potvrdzovacieho emailu a päty hromadných e-mailov sú automatické, no podľa potrieb ich môžeme meniť. 


Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Stavy / e-mailové a SMS notifikácie...

Prejsť na sekciu Nastavenie e-mailov...

 

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2023 © help.atomer.com