Dizajn

Videonávod na úpravu dizajnu

 

 

 

Pri prechode myšou cez možnosti výberu šablónky sa zobrazujú väčšie náhľady.

 

V pravej časti je možné zvolenú šablónku prispôsobiť pridaním vlastného loga, faviconu, vodotlače, obrázku v pozadí stránky, hlavičke, pätičke, nastaviť farbu pozadia či hlavičky a upravovať rôzne ikonky, ktoré stránka obsahuje.

 

 

 

Logo stránky – do tejto časti môžete vložiť svoje vlastné logo. Obrázok sa následne bude zobrazovať vľavo vo vrchnej časti stránky.

 

Pre šablónku Chromium je maximálna veľkosť loga pre korektné zobrazovanie na stránke 385 x 120 pixelov. Pre šablónku Thorium je táto veľkosť loga 465 x 135 pixelov. Pri šablónkach Oxygenium a Actinium sa pri vložení loga prvky stránky automaticky prispôsobia veľkosti loga. Pri šablónke Mercury je maximálna povolená veľkosť loga 330 x 87 px.


Favicon – ikona stránky – tento obrázok sa zobrazuje v prehliadači v hornej lište. Zákazník podľa tejto ikony vie, na ktorej karte / záložke má otvorenú tvoju stránku.

Favicon sa tiež zobrazuje vo vyhľadávaní Google na mobilných zariadeniach. Podmienky pre správne zobrazenie faviconu vo vyhľadávaní Google nájdete priamo na stránkach Google.


Zmena vodotlače – vodotlač sa zobrazuje na obrázkoch tovaru vo vašom e-shope a potvrdzuje, že obrázky patria vám.

 

Obrázok v pozadí stránky – v tejto položke môžete nahrať svoje vlastné pozadie.


Obrázok v hlavičke – pomocou tejto časti môžete vložiť obrázok do hlavičky stránky.

 

Obrázok v pätičke – obrázok je takisto možné vložiť do pätičky.


Tovar - prednastavený obrázok – sem môžete vložiť prednastavený obrázok pre tovary, ktorý sa bude zobrazovať pri nových produktoch a produktoch, ktoré nemajú priradený vlastný obrázok. 


Kategória - prednastavený obrázok – sem môžete vložiť prednastavený obrázok pre kategórie, ktorý sa bude zobrazovať pri nových kategóriách a kategóriách, ktoré nemajú priradený vlastný obrázok.

 

Produkty je možné si označiť značkami, ktoré sa následne zobrazujú pri tovare. Tieto značky slúžia na upozornenie zákazníka, že produkt je novinka, v zľave, akciový alebo produkt odporúčate.

 

V systéme Atomer si môžete prispôsobiť aj označenie tovarov. V časti Obrázky pre označenia tovarov si môžete označenie upraviť podľa svojich predstáv. Máte možnosť zmeniť obrázok, vypnúť zobrazenie textu označenia, zmeniť písmo (typ, veľkosť, farba) a dokonca aj zadať farbu písma v hexadecimálnom kóde.

 

 

Ďalšie rozmery pre jednotlivé šablóny nájdete na stránke pre Odporúčané rozmery bannerov.

 

 

 

Kam ďalej?

Prejsť na sekciu Štruktúra webu / e-shopu...

Prejsť na sekciu Nastavenia...


Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com