Fio Banka

 


Čo to je API bankovníctvo? 

 

Fio banka ponúka pre váš eshop API bankovníctvo, ktoré umožňuje bezpečné spracovanie výpisov a pohybov na účtoch vedených vo vašej Fio banke. Vďaka tejto službe máte okamžitý prehľad o dianí na vašich účtoch bez toho, aby ste sa museli prihlasovať do vášho internetového bankovníctva. Tento systém je vhodný najmä pre e-shopy, ktoré potrebujú na základe informácií o pohyboch na účte okamžite reagovať napríklad automatickým odoslaním tovaru alebo poskytnutím služby svojim zákazníkom.

 

 

Ako získam token k svojmu účtu? 

 

Po vytvorení bankového účtu vo FIO banke, sa musí oprávnená osoba prihlásiť do internet bankingu. V menu „Prehľady“ na záložke „Informácie o účte“ získate prístupový token. Požiadavka na získanie tokenu musí byť autorizovaná, po úspešnej autorizácií môžete token používať v API bankovníctve.

Každý token je platný iba k jednému účtu, teda nie je možné použitie toho istého tokenu pre získanie dát a zároveň pre odosielanie platobných príkazov.

Ak potrebujete pristupovať k viacerým účtom, je potrebné mať vytvorený token ku každému účtu.

Viac informácií nájdete na tejto adrese http://www.fio.sk.

 

 

Kde môžem token vložiť?

 

Token sa vkladá vo Fakturačnom systéme v module "Fakturácia" --> "Faktúry" --> položka "Nastavenia faktúr" --> "Dodávateľ" --> "Pohyby na účtoch".

 

Po vložení tokenu nás prosím informujte cez modul "Nastavenia" --> "Technická podpora", aby sme vám priradili "Pohyby na účtoch" ku vášmu projektu.

 

 

 

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com