Kontrola objednávky

Úvod E-shop ObjednávkyKontrola objednávky

Využitím kolónky "skontrolovať objednávku" si svoju objednávku môžeš jednoducho vyhľadať. Čítačka čiarových kódov ti pomôže túto činnosť uľahčiť. Objednávku je možné jednoducho vyhľadať podľa čiarového kódu alebo podľa jej čísla. Na rýchle vyhľadanie objednávky slúži text box, ktorý sa nachádza vľavo v module "Objednávky".

 

 

 

 

 Vyhľadávanie a kontrola objednávok


Čítačka čiarových kódov Ti uľahčí prácu s objednávkami. Vyhľadávanie objednávok je jednoduchšie a rýchlejšie podľa čiarového kódu. Na  skontrolovanie objednávky slúži text box s názvom "skontrolovať objednávku", ktorý sa nachádza vľavo, alebo si môžeš vyhľadať objednávku kliknutím na „Hľadať v objednávkach podľa kritérií“ a objednávku vyhľadať cez ID číslo, ktoré bolo objednávky pridelené pri vytvorení.

 

 

 

Overovanie tovarov v objednávke

Po umiestnení kurzora do vyhľadávacieho textového boxu a oskenovaní čiarového kódu je potrebné oskenované číslo potvrdiť. ID číslo objednávky je možné taktiež manuálne vložiť a rovnako potvrdiť. V prípade, že vyhľadávaš v ľavom text boxe "skontrolovať objednávku", zobrazí sa okno, ktoré Ti ukáže základné údaje objednávky. V tomto okne nájdeš názov tovaru, katalógové číslo tovaru, EAN kód, počet objednaných a skontrolovaných tovarov. Samozrejme, je tu možnosť pokračovať vo vyhľadávaní objednávok zadaním ID čísla objednávky.

 

 

Pomocou čítačky čiarových kódov môžeš oskenovať EAN kód konkrétneho tovaru v objednávke a tak potvrdiť, že máš pripravený správny tovar do objednávky. Na nesprávny tovar systém upozorní červenou farbou a zobrazením "Zadaný tovar alebo objednávka neexistuje!".

   Ak sa oskenovaný tovar v objednávke nachádza, bude označený zelenou farbou. Potvrdiť, že tovar sa nachádza v objednávke je samozrejme možné aj bez použitia čítačky čiarových kódov. Stačí kliknúť na [+], ktoré sa nachádza vo vyhľadanom zozname pri každom tovare na pravej strane.

 Po úspešnom potvrdení všetkých tovarov v objednávke sa Vám zobrazí informácia, že "Všetky tovary sú v objednávke".

 

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com