INTRO stránka eshopu

Úvod Moduly StránkyINTRO stránka eshopu

Ak chceš, aby mali Tvoji zákazníci lepší prehľad o ponúkaných tovaroch, môžeš si vytvoriť Intro stránku, pomocou ktorej sa zákazníkovi zobrazia všetky kategórie spolu s tovarmi.

 

Môžeš ju vytvoriť jednoducho, ako každú inú stránku v administrácií až na malý rozdiel. Pri vytvorení novej stránky klikneme na tlačidlo v ľavom stĺpci administrácie "Pridať stránku". Ako je uvedené na obrázku nižšie, zadáš jej nadpis (napr. ESHOP) a ako podnadpis je potrebné pridať "_eshop_intro". Následne túto stránku zvolíš ako viditeľnú.

 

Aby sa intro stránka e-shopu zobrazila, je potrebné vyplniť text obsahu stránky. Text môže byť ľubovoľný, na stránke sa sa zobrazovať nebude.

 

 

 

Odkaz na vytvorenú Intro stránku sa zobrazí na projekte v navigačnej lište. Po uloženi Ti táto Intro stránka umožní zobraziť všetky kategórie a tovary.

 

 

 

 

Zákazník sa môže dostať ešte rýchlejšie a pohodlnejšie k Tvojim tovarom už z úvodnej stránky s využitím buttonu (tlačidla). Button si môžeš vložiť pomocou v editácii úvodnej stránky napr. ako obrázok a následne mu pridať URL odkaz na Intro stránku. Takto bude odkazovať na vytvorenú intro stránku (napr. s názvom E-shop). 

 

 

 

 

Ešte jeden bonusový tip na záver. V prípade záujmu zobrazovať na Intro stránke len tovary bez kategórií, môžeš tieto kategórie skryť pomocou Vlastného CSS kódu

 

 

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2024 © help.atomer.com