Nastavenie platnosti akcie

Úvod E-shop Tovar a kategórieNastavenie platnosti akcie

Nastavte si akciovú cenu a obdobie, počas ktorej bude akciová cena platná. Po skončení platnosti sa opäť nastaví pôvodná cena tovaru.

Ako si nastaviť platnosť akcie?

Platnosť akcie si nastavíte vo svojej administrácii v sekcii "E-shop" -> "Tovar a kategórie", v detaile konkrétneho tovaru (alebo jeho variantoch), kde sa po zvolení označenia "Akcia" a nastavení platnosti zobrazí políčko "Akciová cena". V tomto políčku si uvediete cenu, ktorá sa sa bude zobrazovať počas Vami zvoleného obdobia. Systém automaticky zapíše aj pôvodnú cenu tovaru - tú je možné počas platnosti akcie meniť a po skončení obdobia akcie sa cena automaticky nastaví na pôvodnú.

  • Akciová cena  - Cena, ktorá sa bude zobrazovať v priebehu platnosti akcie.
  • Pôvodná cena - Cena, ktorá sa po skončení platnosti akcie nastaví ako cena tovaru.

 

 

Prehľad ukončených akcií

Aby ste mali prehľad o ukončených akciových obdobiach, systém ponúka dve riešenia. Pôvodné v systéme ostalo - "ponechať aktuálne označenie" a pridali sme aj alternatívnu možnosť "nastaviť ako bežný tovar".

  •  ponechať aktuálne označenie - po skončení platnosti označenia bude tovar v administrácii označený červeným pásikom a nastaví sa jeho pôvodná cena. Na stránke sa viac nebude zobrazovať ako akciový tovar, ale už ako bežný.
  •  nastaviť ako bežný tovar - po skončení platnosti označenia bude mať tovar v administácií ako aj na stánke bežné označenie a nastaví sa jeho pôvodná cena.

Ponechať aktuálne označenie:

 

Ako bude označený tovar po skončení platnosti si môžete nastaviť v sekcii "Nastavenia" -> "Nastavenia a vzhľad" -> "Nastavenia" -> "E-shop" -> "Všeobecné" -> "Tovar" -> "Po skončení platnosti označenia".

Zanechajte nám spätnú väzbu na túto stránku manuálu.

Pomohla vám táto stránka manuálu?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

To nás mrzí. Ako ju môžeme zlepšiť?


Copyright 2013 - 2021 © help.atomer.com